This is the heading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

“Müşteri Odaklılık” prensibiyle sektörünüzün ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda en uygun çözüm ve önerileri sunan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, insan sağlığı ve güvenliğine odaklı, ülke standartlarında sürdürülebilir kararlılık ve verimlilikle faaliyet göstermektir
. “Önce İş Güvenliği” ilkesini çalıştığımız tüm sektörlerde prensip olarak benimsenmesini sağlamak öncelikli misyonumuzdur.

Biz Kimiz?

        İZMİR YETKİN OSGB, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak 2017 yılında İzmir’de faaliyetine başlayan firmamız, alanında tecrübeli ve dinamik iş güvenliği uzmanlarımız, deneyimli işyeri hekimi kadromuz ve sağlık personellerimizle birlikte tüm yasal mevzuatlara uygun olarak her sektörde işletmeye İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti vermektedir. 

        İZMİR YETKİN Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, portföyünü her geçen gün genişletirken sadece kârlılığı değil, danışmanlığını yaptığı firmaların doğru, güvenilir, ekonomik hizmet almasını öncelikli hedef olarak belirlemiştir.

        Kurulduğu ilk günden itibaren etik, güvenilir hizmet vermeyi ön planda tutan firmamız, hizmet sunulan tüm işletmelere iş sağlığı ve güvenliği hizmetini bu bilinç ve sorumlulukla vermeyi ilke edinmiştir.

       Bilimsel ve analizci düşünce tarzı, profesyonel ve kurumsal yapıları yakından tanıması ve bugüne kadar edindiği tecrübe ile rakiplerine  göre önemli   farklar yaratan  firmamızdan hizmet almak İş Güvenliği profesyonelleri ve Kurumlar için bir ayrıcalık olacaktır.

        Amacımız; kalite ve dürüst hizmeti, tecrübemizle birleştirip sürekli gelişim içerisinde siz hizmet verdiğimiz firmalarımızı sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığı hedefine ulaştırmaktır.

 

     Bu görevi yerine getirmek adına kurduğumuz profesyonel ekibimizle, “Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü ”nü oluşturmayı ve hayatımızın her alanında uygulamayı kendimize prensip edinmiş bulunmaktayız.

 

       Bünyemizde; İş sağlığı ve iş güvenliği alanında görev yapmak üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip profesyonel kadromuz ile az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerlerine hizmet verebilecek yeterli sayıda A Sınıfı iş güvenliği uzmanı, B Sınıfı iş güvenliği uzmanı ve C Sınıfı iş güvenliği uzmanı ve konularında uzman işyeri hekimleri ile diğer sağlık personelleri bulundurmaktayız.